درباره ما

درباره آکسان ­دُر

گروه صنعتی آکسان ­دُر با سال­ها فعالیت خود در زمینه ساخت محصولات آلومینیوم و UPVC مرتبط با نمای ساختمان شامل درب و پنجره­های دوجداره، نمای شیشه­ای و … همراه با تأسیس کارخانه در تهران آغاز به کار نموده است.

این مجموعه در طول سالیان گذشته با نصب خطوط متعدد تمام اتوماتیک و همین طور بروز­رسانی ماشین آلات و بهره­گیری از نیروهای مجرب توانسته تا محصولات خود را  با تنوع و کیفیت بالا را در سطح کشور عرضه نماید .

آکسان­دُر مفتخر هست به عنوان یکی از معتبرترین سازندگان در حوزه ساخت پنجره دوجداره با پروفیل اختصاصی آلومینیوم (نرمال و ترمال بریک)  شناخته شده و با ارزش آفرینی برای مشتریان از طریق تحویل طیف گسترده­ای از انواع پروفیل آلومینیومی ومتنوع شامل رنگ­های آنادایزینگ، الکترواستاتیک )پودری(، پولیشینگ آلومینیوم و طرح چوب (دکورال) محصولاتی با کیفیت، مطابق با استاندارد های داخلی و خارجی به بازار عرضه نماید.

مشتری مداری یکی از اصلی­ترین سیاست های مجموعه ما بوده و همواره توجه خود را به حمایت از مصرف کنندگان معطوف نموده­ایم.

cropped-cropped-WhatsApp-Image-2021-05-18-at-21.40.43.jpeg
آکسان در

موفقیت های ما

+ 0
پروژه های پایان یافته​
0 %
رضایت مشتریان​
0
پروژه های در حال اجرا​
0
محصول
2

اهداف آکسان در

امروزه فعالیت­های اقتصادی جهان را ترکیبی از سازمان های بزرگ، متوسط و کوچک انجام می دهند، همه این سازمان ها در محیط به شدت رقابتی به دنبال پیروزی در برابر رقبا و تامین نیازهای مشتریان خود هستند.

  • گروه صنعتی آکسان­دُر هم تلاش می­کند تا :
  • تداعی کننده کیفیت و اطمینان برای مشتریان باشد.
  • کوشش مداوم در جهت استفاده ازسیستم های جدید درب و پنجره استاندارد و روز دنیا به جای سیستم های سنتی قدیمی و پرمصرف در زمینه انرژی.
  • برنامه‌ریزی همکاری بلند مدت با تأمین‌کنندگان با نگرش شرکای‌ تجاری وتصمیم گیری بر پایه اطلاعات واقعی حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها.
  • رعایت دقیق اصول ایمنی و بهداشت و به حداقل رساندن ریسک‌های ایمنی و بهداشتی .

 

Axan Door