Interior-light-wood-bifold-doors-open

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست؟

درب اتوماتیک آکاردئونی که به نام هایی  فولدینگ و  اتوبوسی نیز معرفی می شود به شکل خطی و یا از رو امکان نصب دارند. درب اتوماتیک در مواردی زیادی کاربرد دارند  که بیشتر متقاضیان این نوع درب افرادی هستد که در مکان خود مشکل محدودیت فضا دارند. از لحاظ ساختاری نیز درب های اتوماتیک آکاردئونی  خیلی شبیه به درب اتوماتیک لولائی می باشند , با این تفاوت  که هر تکه به دو بخش تقسیم می گردند  و دو تکه حاصل به یکدیگر لولا گردیده اند.درب های آکاردئونی نوعی درب کشویی است که از جنس فلز بوده و به عنوان حفاظ در برای افزایش امنیت ساختمان استفاده می شود. همانطور که از نام در های آکاردئونی پیداست این در ها از ساز آکاردئون الهام گرفته شده و به صورت ریلی باز و بسته می شود. طرح های ویژه و شیک با دستگاه حکاکی و برش لیزری قابل اجرا روی درب ها میباشد.

ویژگی های درب آکاردئونی

  • درب های آکاردئونی از ایمنی و استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند از این حیث منجر شده نصب آن در مکان هایی از جمله منزل و محل کار بیشتر شود و امنیت مکان را افزایش داد.
  • این محصول به علت طراحی خاصی که دارد، ورود افراد را به داخل ساختمان غیر ممکن می نماید
  • این مدل از درب ها قابلیت تولید در هر ارتفاع، طرح و رنگی می باشد.
  • بارزترین دلیل استفاده از درب آکاردئونی حفاظت از حریم شخصی است.

اجزا و مشخصات درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی دارای چهارچوبی از جنس آهن می باشد.درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی ومورب هستند.درب آکاردئونی یک  بخشی دارد که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد.  ریلهای بالایی و پایینی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردئونی هستند.حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند، زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارایی بالایی دارند.

دیدگاه ها بسته شده اند.