dbci_NOV18_1

کاربرد درب کرکره ای

فهرست مطالب

درب اتوماتیک کرکره ای

همان طور که از نام این درب ها مشخص است، باز و بسته شدن آنها با کمک ریموت و با انرژی الکتریکی انجام میشود. یکی از بزرگترین مشکلاتی که این درب ها در گذشته داشتند، سنگین بودن وزن و سخت بودن کنترل و باز و بسته شدن آنها بود. به همین دلیل و به منظور راحت تر شدن استفاده از این درب ها، جک و موتورهای مخصوص بر روی آنها نصب شده و کنترل با کمک ریموت انجام میشود. این درب ها دارای بدنه های فولادی، آلومینیومی و پلی کربنات بوده و متناسب با اندازه و ابعاد ورودی محیط های مختلف قابل تولید می باشند.

ALT 29

ویژگی ها و معایب و مزایای کرکره برقی

روان و کم صدا بودن در هنگام استفاده
با کدهای امنیتی تعریف شده از سرقت جلوگیری میکند
مقاوم در برابر عوامل جوی مثل برف ، باد، باران و…
دارای تنوع رنگی و حتی رنگ بندی خاص برای مشتری
دارای کنترل از راه دور
دارای شاستی برای دسترسی دستی در هنگام رفتن برق یا برای ذخیره انرژی
دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
دارای سرویس های مشتری در صورت تمایل مشتری و ….

اهمیت استفاده از درب کرکره ای

انواع درب اتوماتیک کرکره ای در ساختمان های تجاری و مسکونی قابل استفاده هستند. آن ها به راحتی باز و بسته می شوند و در صرفه جویی زمان نقش تاثیرگذاری دارند. درب های کرکره ای به صورت اتوماتیک و توسط ریموت از راه دور قابل باز و بسته کردن هستند. آن ها در اندازه و با مواد اولیه مختلفی ساخته می شوند. امکان سفارشی سازی و آماده کردن آن ها متناسب با نیاز های شما هم وجود دارد.

درب های کرکره ای از چه موادی ساخته شده اند؟

کرکره ها در انواع بسیار مختلف و متنوعی در بازار کار موجود می باشند و جنس آن ها بسته به میزان قیمت و نوع کاربرد می تواند فولادی، آلومینیومی و نانو کامپوزیت باشد و به دو صورت دستی و الکتریکی عمل کنند. لازم است بدانید که درب کرکره ای اتوماتیک از معروف ترین و محبوب ترین درب های اتوماتیک در چند سال اخیر بوده که تاکنون توانسته است علاقه مندان بسیار زیادی را به سوی خود جذب کند.

Email
Telegram
Twitter
WhatsApp

دیدگاه ها بسته شده اند.