Sliding-Patio-Doors-Aluclad-e1592916337488

سیستم اسلایدینگ (شیشه ای کشویی)

فهرست مطالب

درب شیشه ای و درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

درب شیشه ای اسلایدینگ در بین انواع درب های اتوماتیک بیشترین کاربرد را دارد، این نوع درب‌ بدون دستگیره است درب شیشه ای اسلایدینگ هنگام باز وبسته شدن در جهت افقی به صورت خودکار باز و بسته می‌شود و در واقع حرکت درب ها به صورت خطی است.درب شیشه ای اسلایدینگ یا کشویی تشکیل شده از شیشه سکوریت و ریل کشویی که قابلیت اجرا به دو صورت تک لنگه متحرک یا دو لنگه متحرک با عملکرد مجزا و لنگه های ثابت و متحرک به صورت همزمان را دارد. از پرکاربردترین انواع درب شیشه ای، نوع اسلایدینگ یا کشویی است.درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یکی از متداول ترین و رایج ترین درب های اتوماتیک است. دارای کارایی بسیار بالا و قیمت مناسب بوده، برای بیشتر فضاها و ورودی ها قابل اجراست. درب برقی در درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به صورت ریلی باز و بسته می شود و سیستم مکانیکی این مدل طوری طراحی شده که لت فریم و شیشه سکوریت به وسیله هنگر ها به ریل بالایی سیستم درب اتوماتیک متصل شده اند.

انواع درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک اسلایدینگ فولدینگ

به درب های اتوماتیک فولدینگ، درب آکاردئونی نیز گفته می شود. درب اتوماتیک فولدینگ که در شکل عامیانه تر به درب های اتوبوسی هم نام برده می شوند، با مکانیسم ساده خود تا بیش از نود درصد ازعرض ورودی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

درب  اتوماتیک گردان یا چرخان

درب اتوماتیک گردان خاص ترین، زیباترین، پرمزایا ترین و البته گران ترین نوع از همه درب های شیشه ای اتوماتیک موجود در دنیا است. درب اتوماتیک شیشه ای گردان دارای یک سیلندر غالباً شیشه ای می باشد که در مرکز این دایره ی شیشه ای یک لوله و شفت اصلی قرار دارد.

درب اتوماتیک مثلثی

درب های مثلثی یا همان درب با زاویه شکسته از دیگر مدل های درب اسلایدینگ هستند.

درب اتوماتیک نیم گرد یا قوسی

عملکرد درب اتوماتیک نیم گرد در واقع مانند درب اتوماتیک کشویی است و تفاوت اصلی این دو درب ریلی، در صاف و قوس دار بودن آن ها می باشد.

مزایای استفاده از سیستم اسلایدینگ

  1. فرآیند باز و بسته شدن در این درب‌ها بسیار سریع بوده که سبب حفظ سرمایش و گرمایش فضای داخلی می‌شود.
  2. امکان استفاده از شیشه سکوریت در رنگ‌های متنوع و دلخواه همچنین فریم‌های فلزی درخشان این نوع از درب‌های اتوماتیک، همواره جلوه فوق‌العاده‌ای به آن بخشیده و آن را برای استفاده در تمامی اماکن علی‌ الخصوص مکان‌های لوکس و لاکچری، جذاب نموده است.
  3. وجود سیستم‌های ایمن خطی و حسگر‌هایی هوشمند با قابلیت ضد برخورد در این نوع درب‌ها، سبب شده است تا از برخوردهای احتمالی افراد با درب جلوگیری ‌شود.
  4. امکان باز و بسته کردن هر پنل به صورت مجزا.
  5. دارای عایق‌بندی حرفه‌ای جهت جلوگیری از نفوذ آلودگی صوت و هوا به فضای داخلی.
  6. قابل استفاده در تمامی محیط های اداری، تجاری و حتی مسکونی
  7. امکان به کارگیری در تمامی فصول سال
  8. ایجاد یک فضای مدرن و چشم نواز
  9. هزینه مناسب به نسبت هر نوع سازه با کاربرد مشابه
Twitter
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاه ها بسته شده اند.