alt 111

پروفیل جام بالکنی

فهرست مطالب

جام بالکنی و ساختار آن

جام بالکن یا پنجره بالکنی یک سیستم پوششی زیبای شیشه ای برای بالکن می باشد. با داشتن جام بالکن شما می توانید در تمامی فصول سال منظره ی یکدست شیشه ای را به هر اندازه که می خواهید بدون مانع مشاهده کنید.
سیستم شیشه های ریلی تاشو در هر زمان امکان استفاده از هوای آزاد را برای شما فراهم می کند. در زمان بسته شدن شیشه های متحرک ورود پرندگان و گرد و غبار و حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود.ساختار سیستم جام بالکن متشکل از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب شده بر روی ساختارهای کف و سقف و دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن است.

روش‌های تولید پروفیل جام بالکن

شیوه نورد: این روش متداولی برای تولید پروفیل جام بالکن آلومینیومی است. در این روش، بیلت‌های آلومینیومی تحت فشار بالا و در دماهای مناسب فشرده می‌شوند و از قالب‌های خاصی عبور می‌کنند. این فرآیند تبدیل مواد اولیه به پروفیل جام بالکن آلومینیومی را امکان‌پذیر می‌سازد. این پروفیل‌ها دارای انواع مختلف از ابعاد و اندازه‌ها هستند.

شیوه ریخته‌گری: این روش نیز برای تولید پروفیل جام بالکن آلومینیومی به کار می‌رود. در اینجا، آلومینیوم ذوب می‌شود و سپس در قوالب مناسب ریخته می‌شود تا به شکل پروفیل جام بالکن آلومینیومی تبدیل شود.

شیوه اکستروژن: از میان تکنیک‌های مختلف تولید پروفیل جام بالکن آلومینیومی، اکستروژن به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌ها در صنعت به شمار می‌رود. در این روش، ماده اولیه بیلت آلومینیومی تحت فشار بالا و در دمای مناسب قرار می‌گیرد و از میان قوالب و دای ساخته‌شده حرکت می‌کند. این فرآیند باعث تغییر شکل ماده اولیه می‌شود و پروفیل جام بالکن آلومینیومی یا حتی درب و پنجره‌های آلومینیومی به شکل‌های مورد نظر تبدیل می‌شود.

مزایای سیستم جام بالکنی

  1. ضای بیرون را قابل استفاده تر و راحت تر می کند
  2. از باد، باران، خورشید، برف و سایر عناصر محافظت می کند
  3. اجازه می دهد تا حداکثر نور طبیعی به داخل نفوذ کند.از مبلمان پاسیو در برابر اشعه ماوراء بنفش و آب و هوای متلاطم محافظت می کند
  4. ساخته شده از با کیفیت ترین مواد
  5. نیاز به نگهداری کمی دارد
  6. نویز را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد
  7. ارزش فروش مجدد را افزایش می دهد.

فواید جام بالکن در طراحی ساختمان

جام بالکن طراحی به خصوصی دارد به این خاطر که از نمای بیرون قابل باز شدن نیست به همین خاطر امنیت بیشتری را برای ساختمان شما فراهم می کند. بارش برف و باران موجب نفوذ رطوبت به داخل ساختمان می شود.اما با وجود جام بالکن خیالتان از این بابت راحت باشد بلکه به دلیل عایق بندی مناسبی که دارند از نفوذ هر گونه رطوبتی به داخل ساختمان جلوگیری می کند. جام بالکن با طراحی که دارد فضای بیشتری را در ساختمان برای شما فراهم می کند.در چیدمان جام بالکن می توانید خلاقیت به خرج بدهید و با یک دکوراسیون زیبا با کمک گل های طبیعی جلوه زیباتری به این فضا بدهید. با بکار بردن جام بالکن در ساختمان می توانید در زیبا سازی نمای بیرونی ساختمان تاثیر بسزایی بگذارید.

alt 999
Telegram
WhatsApp
Twitter
Email

دیدگاه ها بسته شده اند.